UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja tak nietypowo, mam pytanko do rady miasta, czy nie można by uchwalić ustawy zakazującej przyjazdu do naszego pięknego miasta eurodupowatemu kurskiemu, dlaczego ten pajac ma robić pośmiewisko z naszego miasta

chichot