UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Inna sprawa, że aż razi i mierzi próba zawłaszczenia TV TRWAM i Radia Maryja przez PiS-owców. Ja uważam, że oglądają (słuchają) tych stacji różni ludzie, na pewno nie tylko ci którzy głosują na PiS. Poza tym skądinąd wiem, że oglądają (słuchają) także niewierzący, którzy mają dość papki serwowanej przez inne stacje.

KJS