UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inna sprawa, że aż razi i mierzi próba zawłaszczenia TV TRWAM i Radia Maryja przez PiS-owców. Ja uważam, że oglądają (słuchają) tych stacji różni ludzie, na pewno nie tylko ci którzy głosują na PiS. Poza tym skądinąd wiem, że oglądają (słuchają) także niewierzący, którzy mają dość papki serwowanej przez inne stacje.
KJS