UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja tak nietypowo, mam pytanko do rady miasta, czy nie można by uchwalić ustawy zakazującej przyjazdu do naszego pięknego miasta eurodupowatemu kurskiemu, dlaczego ten pajac ma robić pośmiewisko z naszego miasta
chichot