UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja tak nietypowo, mam pytanko do rady miasta, czy nie można by uchwalić ustawy zakazującej przyjazdu do naszego pięknego miasta eurodupowatemu kurskiemu, dlaczego ten pajac ma robić pośmiewisko z naszego miasta

chichot

Anuluj