UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy wreszcie ktoś zrobi porządek z tym panem. Jesteśmy państwem nie wyznaniowym. Dość klerykalizacji, czują się zagrożeni a sami stanowią największe zagrożenie.
Czy wreszcie ktoś zrobi porządek z tym panem. Jesteśmy państwem nie wyznaniowym. Dość klerykalizacji, czują się zagrożeni a sami stanowią największe zagrożenie.