UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy wreszcie ktoś zrobi porządek z tym panem. Jesteśmy państwem nie wyznaniowym. Dość klerykalizacji, czują się zagrożeni a sami stanowią największe zagrożenie.


Anuluj