UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jestem ani zwolennikiem TV Trwam, ani jej nawet nie mam. Dobra rada tylko dla ludzi w ogóle - wyłączcie TV i zacznijcie czerpać informacje z całej masy różnych tematycznych portali, np. http://wolnemedia.net i naprawdę setki innych... Za komuny zastanawiałem się, po co jest tyle przycisków na pilocie, skoro mieliśmy tylko dwa kanały. Teraz zastanawiam się, po co tyle przycisków na pilocie, skoro wszędzie leci ten sam shit!
Lokalny Patriota