UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Misio2007 - sensowna wypowiedź, szkoda tylko, że wszyscy ci 'obrońcy demokracji', którzy ponoć 'walczą z ciemnotą' zapomnieli na czym demokracja ma polegać. Nie chcecie oglądać - nie oglądajcie, ale kto dał wam prawo do decydowania o tym, co chcą/mogą oglądać inni ? Oglądajcie sobie Klan, Wojewódzkiego czy Ibisza, mi nic do tego. .. .

wolnoć Tomku w swoim domku

Anuluj