A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niech żyje radio maryja i telewizja trwam. niech żyje wolna polska - wolna od bezbożnej swoloczy i kundelków palikota. stop rozkradaniu polski. stop demoralizacji. niech żyją patrioci w moherowych beretach.
żenada, kto pozwala zeby takie rzeczy na ulicy sie dzialy!
ale się boicie elbląskie czerwone komunistyczne mordy. Ze strachu już popuszczacie w gacie. Boicie się prawdy i sprawiedliwości.
średnia wieku 18 lat, sami niezadowoleni, ciekawe ilu płaci abonament TVP.
Trwam i radio Maryja to nienawiść, brudna polityka, śmierdząca propaganda purpurowych panów wmawiających nam swoje koniunkturalne poglądy. Wszyscy wiemy że chodzi o kasę najlepiej cudzą lub tylko nie opodatkowaną bo jak żyć to dobrze na cudzy koszt.
O masakra! Gang moherowych beretów na Starówce :)
A co tam Kur_ski robił?
tylko TV Trwam i Radio Maryja mówią prawdę, dlatego są ośmieszane przez ludzi mających brudne sumienie i moralność na poziomie rynsztoku. Ale macie jeszcze czas żeby się nawrócić zanim śmierć zajrzy wam w oczy.
Widzę, ze wypowiada się złota "polska"młodzież. Co za kultura i intelekt. Jak wiedza historyczna z najnowszej historii Polski. Mając te "dziesiąt" lat pamiętam jedynie słuszną partię i jedynie słuszną jej linię. Także dziennik telewizyjnie koniecznie do oglądania bo tam były jedynie "prawdziwe wiadomości". Żal Was ale. .. aby nabrać rozumu musicie dostać nieźle w d. .. .Częściowo już się to dzieje ale będzie mocniej. Twardej skóry:)