120
15.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
niech żyje radio maryja i telewizja trwam. niech żyje wolna polska - wolna od bezbożnej swoloczy i kundelków palikota. stop rozkradaniu polski. stop demoralizacji. niech żyją patrioci w moherowych beretach.
Alleluja i do przodu!!! (2012.04.16)

info

0  
  0
żenada, kto pozwala zeby takie rzeczy na ulicy sie dzialy!
anty moh (2012.04.16)

info

0  
  0
Jezus nakazał modlić się. .. w swoim kąciku, bez budowy świątyń i bizantyńskiego przepychu. A co się dzieje ?
(2012.04.16)

info

0  
  0
ale się boicie elbląskie czerwone komunistyczne mordy. Ze strachu już popuszczacie w gacie. Boicie się prawdy i sprawiedliwości.
Zawisza Czarny (2012.04.16)

info

0  
  0
średnia wieku 18 lat, sami niezadowoleni, ciekawe ilu płaci abonament TVP.
(2012.04.16)

info

0  
  0
Trwam i radio Maryja to nienawiść, brudna polityka, śmierdząca propaganda purpurowych panów wmawiających nam swoje koniunkturalne poglądy. Wszyscy wiemy że chodzi o kasę najlepiej cudzą lub tylko nie opodatkowaną bo jak żyć to dobrze na cudzy koszt.
(2012.04.16)

info

0  
  0
O masakra! Gang moherowych beretów na Starówce :)
AntyMoher (2012.04.16)

info

0  
  0
A co tam Kur_ski robił?
(2012.04.16)

info

0  
  0
tylko TV Trwam i Radio Maryja mówią prawdę, dlatego są ośmieszane przez ludzi mających brudne sumienie i moralność na poziomie rynsztoku. Ale macie jeszcze czas żeby się nawrócić zanim śmierć zajrzy wam w oczy.
memento (2012.04.16)

info

0  
  0
Widzę, ze wypowiada się złota "polska"młodzież. Co za kultura i intelekt. Jak wiedza historyczna z najnowszej historii Polski. Mając te "dziesiąt" lat pamiętam jedynie słuszną partię i jedynie słuszną jej linię. Także dziennik telewizyjnie koniecznie do oglądania bo tam były jedynie "prawdziwe wiadomości". Żal Was ale. .. aby nabrać rozumu musicie dostać nieźle w d. .. .Częściowo już się to dzieje ale będzie mocniej. Twardej skóry:)
Rex (2012.04.16)

info

0  
  0