UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Misio2007 - sensowna wypowiedź, szkoda tylko, że wszyscy ci 'obrońcy demokracji', którzy ponoć 'walczą z ciemnotą' zapomnieli na czym demokracja ma polegać. Nie chcecie oglądać - nie oglądajcie, ale kto dał wam prawo do decydowania o tym, co chcą/mogą oglądać inni ? Oglądajcie sobie Klan, Wojewódzkiego czy Ibisza, mi nic do tego. .. .

wolnoć Tomku w swoim domku