A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I trener od stycznia 2011.Wszystkiego dobrego.
Niewiele z tego zrozumiałeś, albo po prostu nie chcesz. EKS to nasz wspólna sprawa. .. Przeginasz z tymi młodymi gwiazdami albo na mecze nie chodziłeś. .. Jeśli jest tak jak mówisz to MP mamy w garści bo najlepszy trener na świecie je szkolił?! :) Nie chcę być źle odebrany, ale nikt nie mam monopolu na gwiazdy - nawet tak zasłużony trener :))
Z tym rozumieniem bywa różnie, bo jestem tylko człowiekiem. Ale to nie ja pisałem o młodych gwiazdach ani o najlepszym na świecie trenerze. Przepraszam, ale nie zamierzam dalej dyskutować. To nie ma sensu i szkoda czasu. Jak coś osiągniecie, to przeproszę i przyznam się do błędnej oceny.
Jeśli coś osiągniemy. .. mamy na to taki sam wpływ. .. tyle, że ja w to wierzę i patrzę wprzód. Nie śmiecę sobie głowy zaszłościami :) Miło było wymienić kilka zdań.
Zarząd zarządem, ale my idziemy wszyscy w środę na mecz i pokazujemy dziewczynom, że jesteśmy z nimi zawsze, bez względu na wyniki!
Ocenimy zarząd po czynach, a na to zdecydowanie za wcześnie. Oczywiście, że chciałoby się możnego sponsora i prezesa z prawdziwego zdarzenia, ale może nie wszystko od razu?Na odejście Serwadczaka też trzeba było trochę poczekać:)
są duże wątpliwości co do prawidłowości tego meczu więc zarząd powinien wystąpić o powtórzenie spotkania. To byłoby sportowym i rzetelnym posunięciem
Myślę, że w końcu Prezydent Miejski stworzy nowy plan rozwoju klubu ale nie taki związany z akwaparkiem czy parkiem technologicznym czy budową nowego stadionu bo to nie realne ale zatrudni nowych menadżerów, którzy w sposób profesjonalny zaczną zarządzać klubem jak On Naszym Miastem Elblągiem, to doskonała promocja przed wyborami na Europosła dla najwybitniejszego przedstawiciela ziemi elbląskiej.
Na członka Zarządu Klubu EKS kolejka była pewnie taka, że ho ho ho. .. a sponsorzy strategiczni. .. to stali w tej kolejce zaraz za chętnymi na Członków Zarządu. .. Czuję, że to żadna Nowa Prawica tylko starzy nawiedzeńcy którzy sport próbują upolitycznić. .. a sioooo z tego forum. .. dziewczyny po raz kolejny grały beznadziejnie, ale to przecież w znacznej części gwiazdy (w tym młode) poprzedniej ekipy :) i prawdziwego, jedynego słusznego trenera. .. aż wierzyć się nie chce, że nikt nie ma dla nich respektu! Do roboty! Jak ktoś wcześniej napisał pracą, a nie historią żyć trzeba!