29
14.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I trener od stycznia 2011.Wszystkiego dobrego.
(2012.01.15)

info

0  
  0
Niewiele z tego zrozumiałeś, albo po prostu nie chcesz. EKS to nasz wspólna sprawa. .. Przeginasz z tymi młodymi gwiazdami albo na mecze nie chodziłeś. .. Jeśli jest tak jak mówisz to MP mamy w garści bo najlepszy trener na świecie je szkolił?! :) Nie chcę być źle odebrany, ale nikt nie mam monopolu na gwiazdy - nawet tak zasłużony trener :))
sfrustrowany (2012.01.15)

info

0  
  0
Z tym rozumieniem bywa różnie, bo jestem tylko człowiekiem. Ale to nie ja pisałem o młodych gwiazdach ani o najlepszym na świecie trenerze. Przepraszam, ale nie zamierzam dalej dyskutować. To nie ma sensu i szkoda czasu. Jak coś osiągniecie, to przeproszę i przyznam się do błędnej oceny.
(2012.01.15)

info

0  
  0
Jeśli coś osiągniemy. .. mamy na to taki sam wpływ. .. tyle, że ja w to wierzę i patrzę wprzód. Nie śmiecę sobie głowy zaszłościami :) Miło było wymienić kilka zdań.
sfrustrowany (2012.01.15)

info

0  
  0
niestety nowy zarzad Startu to kolesie PO i Nowaczyka (to on wybral zarzad), ktorzy nigdy wczesniej nie mieli do czynienia z zarzadzaniem klubem sportowym, dlatego w Starcie panuje chaos nie mniejszy niz w Olimpii. zgadzam sie ze stary zarzad trzeba bylo rozgonic, ale nie zastepowac go koelsiami PO, prowadzacymi firme borkerska i sprzatajaca tylko znalezc neizaleznych ludzi, ktorzy sie do tej roboty nadaja, a nejlepiej sponsora strategicznego
(2012.01.15)

info

0  
  0
Zarząd zarządem, ale my idziemy wszyscy w środę na mecz i pokazujemy dziewczynom, że jesteśmy z nimi zawsze, bez względu na wyniki!
EKS (2012.01.15)

info

0  
  0
Ocenimy zarząd po czynach, a na to zdecydowanie za wcześnie. Oczywiście, że chciałoby się możnego sponsora i prezesa z prawdziwego zdarzenia, ale może nie wszystko od razu?Na odejście Serwadczaka też trzeba było trochę poczekać:)
hd (2012.01.15)

info

0  
  0
są duże wątpliwości co do prawidłowości tego meczu więc zarząd powinien wystąpić o powtórzenie spotkania. To byłoby sportowym i rzetelnym posunięciem
(2012.01.15)

info

0  
  0
Myślę, że w końcu Prezydent Miejski stworzy nowy plan rozwoju klubu ale nie taki związany z akwaparkiem czy parkiem technologicznym czy budową nowego stadionu bo to nie realne ale zatrudni nowych menadżerów, którzy w sposób profesjonalny zaczną zarządzać klubem jak On Naszym Miastem Elblągiem, to doskonała promocja przed wyborami na Europosła dla najwybitniejszego przedstawiciela ziemi elbląskiej.
(2012.01.15)

info

0  
  0
Na członka Zarządu Klubu EKS kolejka była pewnie taka, że ho ho ho. .. a sponsorzy strategiczni. .. to stali w tej kolejce zaraz za chętnymi na Członków Zarządu. .. Czuję, że to żadna Nowa Prawica tylko starzy nawiedzeńcy którzy sport próbują upolitycznić. .. a sioooo z tego forum. .. dziewczyny po raz kolejny grały beznadziejnie, ale to przecież w znacznej części gwiazdy (w tym młode) poprzedniej ekipy :) i prawdziwego, jedynego słusznego trenera. .. aż wierzyć się nie chce, że nikt nie ma dla nich respektu! Do roboty! Jak ktoś wcześniej napisał pracą, a nie historią żyć trzeba!
(2012.01.15)

info

0  
  0