UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tym rozumieniem bywa różnie, bo jestem tylko człowiekiem. Ale to nie ja pisałem o młodych gwiazdach ani o najlepszym na świecie trenerze. Przepraszam, ale nie zamierzam dalej dyskutować. To nie ma sensu i szkoda czasu. Jak coś osiągniecie, to przeproszę i przyznam się do błędnej oceny.