UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niestety nowy zarzad Startu to kolesie PO i Nowaczyka (to on wybral zarzad), ktorzy nigdy wczesniej nie mieli do czynienia z zarzadzaniem klubem sportowym, dlatego w Starcie panuje chaos nie mniejszy niz w Olimpii. zgadzam sie ze stary zarzad trzeba bylo rozgonic, ale nie zastepowac go koelsiami PO, prowadzacymi firme borkerska i sprzatajaca tylko znalezc neizaleznych ludzi, ktorzy sie do tej roboty nadaja, a nejlepiej sponsora strategicznego