UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na członka Zarządu Klubu EKS kolejka była pewnie taka, że ho ho ho. .. a sponsorzy strategiczni. .. to stali w tej kolejce zaraz za chętnymi na Członków Zarządu. .. Czuję, że to żadna Nowa Prawica tylko starzy nawiedzeńcy którzy sport próbują upolitycznić. .. a sioooo z tego forum. .. dziewczyny po raz kolejny grały beznadziejnie, ale to przecież w znacznej części gwiazdy (w tym młode) poprzedniej ekipy :) i prawdziwego, jedynego słusznego trenera. .. aż wierzyć się nie chce, że nikt nie ma dla nich respektu! Do roboty! Jak ktoś wcześniej napisał pracą, a nie historią żyć trzeba!