29
14.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawda jest taka, że wszyscy wieszają psy na zespole, a fakty są takie: a) zarząd się praktycznie nie zmienił, pojawił się jeden w miarę sensowny człowiek, a reszta. .. jak widać b) fakt, że do tej grupy dołączają ludzie nie mający pojęcia o sporcie, jest bezsporny, widać i słychać o tym w całej Polsce c) w konsekwencji b, widać to po ostatnim transferze, mamy braki na skrzydłach, rozegraniu, a kupujemy kołową, a na tej pozycji mamy dwie bardzo dobre zawodniczki - to działanie na szkodę, ciekawe czy zakup był konsultowany z trenerem? Jeżeli tak mamy wydawać pieniądze, to może lepiej, żeby tych sponsorów nie było. d) w wielu miejscach czytam krytykę dotyczącą trenera Gościńskiego, a jakie warunki do pracy zapewnił mu zarząd? Dlaczego nikt nie piszę na temat drugiej pani trener, której młode zawodniczki nic nie grają, co robiła w z nimi w poprzednim sezonie? Budujemy na młodzieży? Której? Naszej? Czy z Reszla? Niech prezes ustosunkuje się do swojej zapowiedzi zmiany koncepcji budowania zespołu, o której mówił przed sezonem. Chaos, tak jak ktoś napisał wyżej, to jedyne słowo, a druga sprawa to na pierwszy rzut oka widać, że to w zasadzie powtórka z Olimpii. Czas na PRAWDZIWE zmiany.
TEP (2012.01.15)

info

0  
  0
No i hd po raz kolejny pokazałeś swój profesjonalizm i wiedzę na temat Startu. Wspominałeś coś o Serwadczaku?? To idź do klubu i zobacz kto tam pracuje. Pewnie nie będziesz miał tyle odwagi to ci pomogę. A pracuje tam niejaki pan Janusz Serwadczak, tak tak. I co głupio teraz kibicom, że ten wspaniały kochany zarząd nabił was w butelkę? Dalej niech wam opowiadają bajki, a wy jak dzieci będziecie ich słuchać. Zależało im na spokoju i go mają, na stronie kibicow nikt już źle nie napisze. A że przy okazji zrobili was w konia, to już zupełnie inna sprawa. .. .he, he, he.
fan Startu (2012.01.15)

info

0  
  0
I pewnie długo jeszcze będzie pracował, przynajmniej tak długo, jak ZUS pozwoli. Tak go ciężka ciężka praca dla klubu wyczerpała:)
hd (2012.01.15)

info

0  
  0
Fan. .. widzę, że masz sporą wiedzę na temat tego kto pracuje w Starcie. .. to ciekawe. ..
(2012.01.15)

info

0  
  0
TEP grtuluję głębokiej i złożonej syntezy. .. ale czy masz rację?! Mój tata mawia (przepraszam z góry) głupiemu połowy roboty sie nie pokazuje. .. Co do zakupów - nie wyobrażam sobie inaczej niżby to trener nie wskazywał zawodniczek. Jeśli tak nie jest to nie ok. ..
(2012.01.15)

info

0  
  0
Mam nadzieję, że trener potrafi wytłumaczyć sensownie dlaczego wyszedł na mecz w takim składzie i dlaczego najlepsza zawodniczka poprzedniego meczu (nota bene) - tego meczu podobno też - weszła do gry dopiero w drugiej połowie, kiedy wszystko było już pozamiatane. Dlaczego tak niski poziom prezentuje Sądej. .. która ma tu tylu zwolenników i gdzie w ogóle była obrona. .. gdzie były kontry. .. skrzydełka. .. Co takiego stało się od poprzedniego spotkania?!
(2012.01.16)

info

0  
  0
Kibice o tym wiedzą, że Serwadczak nadal jest w klubie, ale wiedzą też ze ma ograniczone obowiązki za duuuużo mniejsze wynagrodzenie.
kibic eks (2012.01.16)

info

0  
  0
Jeszcze jakiś czas temu kibice głośno domagali się odejścia z klubu dwóch panów S. Domagali się także lepszej gry zespołu. Tymczasem rzucono im ochłapy, rzucili się jak sepy i sprawa załatwiona. Jeden pan S spokojnie przewodzi temu klubikowi, a drugi rzekomo ma ograniczone zadania. Trzeci rozwala zespół, bo o trenerce chyba wie niewiele. Czyli wszystko jest ok?? Gdzie teraz jest pan co prowadzi stronę kibiców. Czy teraz już mu wszystko pasuje? A jak. Karawana, jedzie, cyganie grają, a durni kibice klaszczą z radości w dłonie, nabici w butelkę.
Fan Startu (2012.01.17)

info

0  
  0
Durny to może być autor tych frustracji a kibice po prostu wierni po porażce - dumni po zwycięstwie!!!
(2012.01.17)

info

0  
  0