UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ocenimy zarząd po czynach, a na to zdecydowanie za wcześnie. Oczywiście, że chciałoby się możnego sponsora i prezesa z prawdziwego zdarzenia, ale może nie wszystko od razu?Na odejście Serwadczaka też trzeba było trochę poczekać:)

hd

Anuluj