UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ocenimy zarząd po czynach, a na to zdecydowanie za wcześnie. Oczywiście, że chciałoby się możnego sponsora i prezesa z prawdziwego zdarzenia, ale może nie wszystko od razu?Na odejście Serwadczaka też trzeba było trochę poczekać:)
hd