UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na członka Zarządu Klubu EKS kolejka była pewnie taka, że ho ho ho. .. a sponsorzy strategiczni. .. to stali w tej kolejce zaraz za chętnymi na Członków Zarządu. .. Czuję, że to żadna Nowa Prawica tylko starzy nawiedzeńcy którzy sport próbują upolitycznić. .. a sioooo z tego forum. .. dziewczyny po raz kolejny grały beznadziejnie, ale to przecież w znacznej części gwiazdy (w tym młode) poprzedniej ekipy :) i prawdziwego, jedynego słusznego trenera. .. aż wierzyć się nie chce, że nikt nie ma dla nich respektu! Do roboty! Jak ktoś wcześniej napisał pracą, a nie historią żyć trzeba!