UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że w końcu Prezydent Miejski stworzy nowy plan rozwoju klubu ale nie taki związany z akwaparkiem czy parkiem technologicznym czy budową nowego stadionu bo to nie realne ale zatrudni nowych menadżerów, którzy w sposób profesjonalny zaczną zarządzać klubem jak On Naszym Miastem Elblągiem, to doskonała promocja przed wyborami na Europosła dla najwybitniejszego przedstawiciela ziemi elbląskiej.


Anuluj