UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

są duże wątpliwości co do prawidłowości tego meczu więc zarząd powinien wystąpić o powtórzenie spotkania. To byłoby sportowym i rzetelnym posunięciem


Anuluj