UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę, że w końcu Prezydent Miejski stworzy nowy plan rozwoju klubu ale nie taki związany z akwaparkiem czy parkiem technologicznym czy budową nowego stadionu bo to nie realne ale zatrudni nowych menadżerów, którzy w sposób profesjonalny zaczną zarządzać klubem jak On Naszym Miastem Elblągiem, to doskonała promocja przed wyborami na Europosła dla najwybitniejszego przedstawiciela ziemi elbląskiej.