UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niewiele z tego zrozumiałeś, albo po prostu nie chcesz. EKS to nasz wspólna sprawa. .. Przeginasz z tymi młodymi gwiazdami albo na mecze nie chodziłeś. .. Jeśli jest tak jak mówisz to MP mamy w garści bo najlepszy trener na świecie je szkolił?! :) Nie chcę być źle odebrany, ale nikt nie mam monopolu na gwiazdy - nawet tak zasłużony trener :))
sfrustrowany