53
05.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Umiem czytać ze zrozumieniem. Wiem że "Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych poniżej wypowiedzi. " ale " admin " strony powinien blokować durne wpisy obrażace ofiary. Nie ustalono przyczyny. A już są tacy "pisarze " co wydają wyroki. Niestety chciałoby się czasami powiedzieć - CENZURO WRÓĆ. Bo niektórzy nie dorośli do demokracji i możliwości swobody wypowiedzi.
(2011.12.05)

info

0  
  0
zrobia autostradę jak nam zrobią paliwo po 15zeta to złodziejski kraj musimy zapracowac na autostradę i tysiąć darmozjadów
(2011.12.05)

info

0  
  0
Ten odcinek nazywam " trasą śmierci" - "warszawiacy" jadą latem jak szaleni na morze i z morza. .. może postawić tam " czarny punkt", bo o ile pamiętam było juz tam kilka trupów na koszt podatników. ..
Elbingerer 2011 (2011.12.05)

info

0  
  0
Miałem dwa wypadki, raz byłem pasażerem, a raz kierowcą i za każdym razem jest tak samo. Nic nie można zrobić wszystko dzieje się jakby poza nami i tylko ten przeraźliwy huk taki endemiczny. .. Co innego jazda extremalna (małolaci) a co innego wypadek nie znaszej winy i w tym drugim przypadku najbardziej żal ludzi. ..
S500 (2011.12.05)

info

0  
  0
kazdy kto jeździ samochodem wie ze to ułamki sekundy by cos poszło nie tak. .najławtwiej kogos podsumowac ale kazdy z was czy jako pasazer czy tez jako kierowca moze doświadczyć takiej tragedii. .pokój jego duszy a dla rodziny najszczersze kondolencje. .
(2011.12.05)

info

0  
  0
Blokować to sobie możesz kibel na podwórku a nie poważne wypowiedzi.
(2011.12.05)

info

0  
  0
a moim zdaniem właśnie dałeś wyraz poważnej wypowiedzi. .. poważnej ale na poziomie żula bez kultury i obycia co ledwo zdaje z klasy do klasy bo nikt kto ma choć trochę szacunku do siebie i innych, poszanowania dla życia i śmierci, trochę godności i klasy - w tak buracki sposób się nie wypowiada
enja (2011.12.05)

info

0  
  0
Wiadomo jak jest po dwa pasy w jedną i drugą stronę do Gdańska uratowały by wiele istnień, nie było tyle tragedii!Każdy z nas jedzie szybciej jak jest tylko trochę miejsca wlec się za TIRem lub autobusem żadna przyjemność z ograniczona widocznością bezcenne dla laików!Dla mnie to ważne praca w Gdańsku jest 45min tam i z powrotem bezcenne i dla wielu z was też będzie tam są wyższe stawki odgórnie niż w warmińsko-mazurskim bo tam jest Polska A, a my w Polsce B jesteśmy, a ceny w super marketach takie same!Nie wiem, ale blokada siódemki powinna się odbyć, dla władzy tylko protesty wzbudzają zainteresownie życie ludzkie bezcenne serdeczne kondolencje dla rodziny.
ja idol dla prezydenta (2011.12.05)

info

0  
  0
wymiotować się chcę czytając te pierdoły. społeczniaki -najmądrzejsi zasiadają przed monitory w zaciszu swojego kwadratu i nie zważając na ogromne nieszczęście rodziny, która w ułamku sekundy straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu- oceniają człowieka. Zostawcie wyjaśnianie sprawy organom do tego powołanym i miejcie trochę pokory. Nie wy jesteście od oceniania. Postawcie się w sytuacji rodziny, która może przeczytać te komentarze. Miło by Wam było? Pomyślcie trochę, to naprawdę nie boli. Najszczersze wyrazy współczucia dla najbliższych. ..
em. (2011.12.05)

info

0  
  0
Pomyślcie trochę, to nie boli!!!!! spece od wypadków. .. Wyrazy współczucia dla rodziny. .
:| (2011.12.05)

info

0  
  0