A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Umiem czytać ze zrozumieniem. Wiem że "Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych poniżej wypowiedzi. " ale " admin " strony powinien blokować durne wpisy obrażace ofiary. Nie ustalono przyczyny. A już są tacy "pisarze " co wydają wyroki. Niestety chciałoby się czasami powiedzieć - CENZURO WRÓĆ. Bo niektórzy nie dorośli do demokracji i możliwości swobody wypowiedzi.
zrobia autostradę jak nam zrobią paliwo po 15zeta to złodziejski kraj musimy zapracowac na autostradę i tysiąć darmozjadów
Ten odcinek nazywam " trasą śmierci" - "warszawiacy" jadą latem jak szaleni na morze i z morza. ..
może postawić tam " czarny punkt", bo o ile pamiętam było juz tam kilka trupów na koszt podatników. ..
Miałem dwa wypadki, raz byłem pasażerem, a raz kierowcą i za każdym razem jest tak samo. Nic nie można zrobić wszystko dzieje się jakby poza nami i tylko ten przeraźliwy huk taki endemiczny. ..
Co innego jazda extremalna (małolaci) a co innego wypadek nie znaszej winy i w tym drugim przypadku najbardziej żal ludzi. ..
kazdy kto jeździ samochodem wie ze to ułamki sekundy by cos poszło nie tak. .najławtwiej kogos podsumowac ale kazdy z was czy jako pasazer czy tez jako kierowca moze doświadczyć takiej tragedii. .pokój jego duszy a dla rodziny najszczersze kondolencje. .
Blokować to sobie możesz kibel na podwórku a nie poważne wypowiedzi.
a moim zdaniem właśnie dałeś wyraz poważnej wypowiedzi. .. poważnej ale na poziomie żula bez kultury i obycia co ledwo zdaje z klasy do klasy bo nikt kto ma choć trochę szacunku do siebie i innych, poszanowania dla życia i śmierci, trochę godności i klasy - w tak buracki sposób się nie wypowiada
Wiadomo jak jest po dwa pasy w jedną i drugą stronę do Gdańska uratowały by wiele istnień, nie było tyle tragedii!Każdy z nas jedzie szybciej jak jest tylko trochę miejsca wlec się za TIRem lub autobusem żadna przyjemność z ograniczona widocznością bezcenne dla laików!Dla mnie to ważne praca w Gdańsku jest 45min tam i z powrotem bezcenne i dla wielu z was też będzie tam są wyższe stawki odgórnie niż w warmińsko-mazurskim bo tam jest Polska A, a my w Polsce B jesteśmy, a ceny w super marketach takie same!Nie wiem, ale blokada siódemki powinna się odbyć, dla władzy tylko protesty wzbudzają zainteresownie życie ludzkie bezcenne serdeczne kondolencje dla rodziny.
wymiotować się chcę czytając te pierdoły. społeczniaki -najmądrzejsi zasiadają przed monitory w zaciszu swojego kwadratu i nie zważając na ogromne nieszczęście rodziny, która w ułamku sekundy straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu- oceniają człowieka. Zostawcie wyjaśnianie sprawy organom do tego powołanym i miejcie trochę pokory. Nie wy jesteście od oceniania. Postawcie się w sytuacji rodziny, która może przeczytać te komentarze. Miło by Wam było? Pomyślcie trochę, to naprawdę nie boli.
Najszczersze wyrazy współczucia dla najbliższych. ..
Pomyślcie trochę, to nie boli!!!!! spece od wypadków. ..
Wyrazy współczucia dla rodziny. .