UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten odcinek nazywam " trasą śmierci" - "warszawiacy" jadą latem jak szaleni na morze i z morza. .. może postawić tam " czarny punkt", bo o ile pamiętam było juz tam kilka trupów na koszt podatników. ..
Elbingerer 2011