UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten odcinek nazywam " trasą śmierci" - "warszawiacy" jadą latem jak szaleni na morze i z morza. .. może postawić tam " czarny punkt", bo o ile pamiętam było juz tam kilka trupów na koszt podatników. ..

Elbingerer 2011

Anuluj