UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kazdy kto jeździ samochodem wie ze to ułamki sekundy by cos poszło nie tak. .najławtwiej kogos podsumowac ale kazdy z was czy jako pasazer czy tez jako kierowca moze doświadczyć takiej tragedii. .pokój jego duszy a dla rodziny najszczersze kondolencje. .