A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
SIODEMKA Elblag G dansk realizacja odwolana bezterminowo!
Juz dawno sie mowi ze zen most ma zle wyprofilowanie i nic sie z tym nie robi. Tu nie potreba brawury ale troche wody i cie znosi na drugi pas. Ale z tego wniosek ze jeszcze za malo ofiar w tym miejscu.
turban: jak koniecznie chcesz autostradą do Gdańska to na A1,zaraz za Czarlinem, wezeł Swarożyn. Jedziesz i masz !
gdyby byly dwupasmowe drogi to i tak buraki z wiochy jezdzililyby caly czas lewym pasem!!! tak jest obecnie na obwodnicy elblaga
Ja bym się wstrzymała od obwiniania i wyzywania kierowcy. Nie jest jasne z jakich przyczyn doszło do wypadku. Na zdjęciach widać w samochodzie fotelik dla dziecka. Z pewnością rodzina przeżywa teraz straszne chwile więc oszczędźcie im jeszcze dodatkowych przykrości. Ja bardzo współczuje bo zginął człowiek. .. głębokie wyrazy współczucia.
Straszna tragedia. Z tylu fotelik dzieciecy na siedzeniu. Jakiemus dziecku Tatus odszedl i to przed swietami. Az laz sie kroi w oku jak sie to czyta.
dzisiaj tuż przed wypadkiem na kościuszki, gdy policja i pogotowie na sygnałach jakiś jełop wyprzedza- droga mokra, a ten mimo ograniczenia do 40 wali jakieś 80.. .i nic żadnej reakcji. .. co za bandyctwo w tych terenówkach!
Nie można każdego stawiać wjednym rzędzie ze wszystkimi! Nikt nie wie jakie były przyczyny tego wypadku. Napewno nie zjechał na lewy pas bo miał taką ochotę czy wyprzedał. Może zasłabł, może zasnął, może jechał zbyt szybko, ale w starciu czołowym z tirem ktorego pcha naczepa z 20 tonami na pace nawet przy 70km/h auto mogłoby tak wyglądać! Współczuje rodzinie i wszystkim bliskim. I doradzam, nie czytajcie tego bo większość ludzi ofiare tego wypadku będzie mieszać z błotem i robic z niej pirata drogowego i niewiadomo co jeszcze. Przeżyłem to sam, miłem wypadek, ale przeżyłem. Nie z powodu brawury, czy prędkości - zwykłe zasłabnięcie, a i tak wszyscy wiedzieli lepiej jak jechałem, co zrobiłem itp. Szkoda nerwów na czytanie tych wpisów. Pozdrawiam
Mieszkam w Jazowej, samochód w którym jechała ofiara nie jechał z nadmierną prędkością. Najgorzej jest o poranku kiedy noc miesza się ze wschodzącym słońcem. Stary kierowca wie co to oznacza. Szkoda człowieka, widziałem we wraku fotelik dziecięcy, na szczęście pusty. Tragedia dla rodziny, tylko tyle powiem.
niech spoczywa w spokoju amen, moze chcial sie zabic. .. .albo zaslabl a wy gdybajcie trzeba bylo sie uczyc i zmieniac polske juz nie mowie swiat a nie tu teraz 3 strony komentarzy