UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a moim zdaniem właśnie dałeś wyraz poważnej wypowiedzi. .. poważnej ale na poziomie żula bez kultury i obycia co ledwo zdaje z klasy do klasy bo nikt kto ma choć trochę szacunku do siebie i innych, poszanowania dla życia i śmierci, trochę godności i klasy - w tak buracki sposób się nie wypowiada
enja