UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a moim zdaniem właśnie dałeś wyraz poważnej wypowiedzi. .. poważnej ale na poziomie żula bez kultury i obycia co ledwo zdaje z klasy do klasy bo nikt kto ma choć trochę szacunku do siebie i innych, poszanowania dla życia i śmierci, trochę godności i klasy - w tak buracki sposób się nie wypowiada

enja