53
05.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ty, S500,nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Endemiczny huk, buahahaha.
buahahaha (2011.12.05)

info

0  
  0
A ty tłuczku wiesz co to przenośnia. .. .? Wytrzyj gila i spać!
Antyidiota (2011.12.05)

info

0  
  0
a mojego komenta nie pokazali. .. bo napisalem prawde. .. nie ma wolnosci słowa
(2011.12.05)

info

0  
  0
. .. drugi nieboszczyk na 7-ce w nowodworskiem w dwa dni, coś jest w mózgach tego narodu, jeżdzę do Gdańska 2-3 razy w tygodniu, za każdym razem widzę mrożące krew w żyłach sytuacje sprokurowane przez kierowców, moim zdaniem ich świadomość bezkarności zaczyna się na osiedlowych parkingach, gdzie parkują na chodnikach, skrzyżowaniach, trawnikach, wbrew znakom i zdrowemu rozsądkowi, a straz miejska i policja nie kontroluje, nie reaguje. .. proponuję wysłać policję na przeszkolenie do Szwajcarii, Niemiec, Skandynawii
wuka (2011.12.05)

info

0  
  0
Doczytaj jednak znaczenie słowa "endemiczny", a potem pisz bzdury o przenośniach.
buahahaha (2011.12.05)

info

0  
  0
pamietam jak w 2004 roku byl generalny remont siódemki i barany zamiast zrobic tam dwupasmowke to polozyli tylko nowy asfalt na tej waskiej drodze. tusk mimo ze mieszka w sopocie to do wawy i z powrotem przemieszcza sie samolotem wiec go nie obchodzi jakas tam droga. niech pospulstwo ginie wazne zeby tym na gorze i ich kolesiom zylo sie lepiej i w dostatku. Ja takze musze sie zmagac od poniedzialku do piatku z baranami na siódemce bo pracuje w sopocie i dojezdzam samochodem, za kazdym razem gdy jade do pracy to sie modle zebym przezyl podroz. ta droga jest naprawde niebespieczna, jest tam mnostwo wysepek z przejsciami dla pieszych i czesto widze jak idioci wyprzedzaja innych mijajac wysepki z lewej strony. teraz jeszcze zrobili ten objazd kolo gdanska i jadac od strony elblaga jest on fatalnie oznaczony, tzn w niektorych momentach mozna wypasc z drogi bo gamonie robotnicy nie oznaczyli pacholkami swietlnymi konca starej drogi. tylko czekac na powtorke spod pasleka gdzie przez fatalne oznakowanie gosc wbil sie samochodem w betonowy blok. 99 % robotnikow pracujacych przy budowie obwodnicy gdanska to alkocholicy i jadac do pracy zarzymuja sie busem przy sklepie po piwko nastepnie je spozywaja i wtedy do roboty, i tam dalej pija. nikt tego nie kontroluje a pozniej sie pijane barany przemieszczaja koparkami i ciezarowkami po tej drodze objazdowej. gdzie jest milicja?
konduktor induktor (2011.12.05)

info

0  
  0
Tak to jest jak się nie buduje na takim krótkim odcinku przez tyle lat drogi dwupasmowej (Elbląg - Gdańsk), drogi, która jest codziennie przeładowana samochodami osobowymi i TIR ami. Nasrali wysepek, chodniczków, przejść dla pieszych, sygnalizacji, zmarnowali pieniądze a za to wszystko można było dawno wybudować dwupasmówkę (jak Elbląg - Pasłęk). No i dalej będą wypadki na tej trasie dopóki nie zaczną budowy drogi, która prowadzi przede wszystkim na lotnisko. Zrobili z siódemki drogę dla przejażdżki dla niedzielnych kierowców - ograniczenie 70km/h prawie na całej długości Elbląg - Gdańsk. Niech ktoś zrobi dobrą robotę a nie zbieranie tylko łapówek z przetargów!!!
halo (2011.12.06)

info

0  
  0
ale tam jest teren zabudowany i ograniczenie do 50 ciu. .. a samochód wygląda jakby jechał co najmniej dwa razy szybciej jechałby mniej - żył by dalej. .. pod rozwagę dla tych co nie przestrzegają przepisów! co się spieszysz? 10 min cię nie zbawi! a może nie umrzesz
szimurina (2011.12.06)

info

0  
  0
ja sie pytam ile obydwaj mieli na liczniku, w ty miejscu obydwaj powinni jechać 50km/h a to mi wygląda na 90km scania i 120km mazda, tak sie kończy nie stosowanie się do przepisów
chichot (2011.12.06)

info

0  
  0
samobójstwo. .. .
(2011.12.06)

info

0  
  0