UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem dwa wypadki, raz byłem pasażerem, a raz kierowcą i za każdym razem jest tak samo. Nic nie można zrobić wszystko dzieje się jakby poza nami i tylko ten przeraźliwy huk taki endemiczny. .. Co innego jazda extremalna (małolaci) a co innego wypadek nie znaszej winy i w tym drugim przypadku najbardziej żal ludzi. ..
S500