UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałem dwa wypadki, raz byłem pasażerem, a raz kierowcą i za każdym razem jest tak samo. Nic nie można zrobić wszystko dzieje się jakby poza nami i tylko ten przeraźliwy huk taki endemiczny. .. Co innego jazda extremalna (małolaci) a co innego wypadek nie znaszej winy i w tym drugim przypadku najbardziej żal ludzi. ..

S500

Anuluj