UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Umiem czytać ze zrozumieniem. Wiem że "Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych poniżej wypowiedzi. " ale " admin " strony powinien blokować durne wpisy obrażace ofiary. Nie ustalono przyczyny. A już są tacy "pisarze " co wydają wyroki. Niestety chciałoby się czasami powiedzieć - CENZURO WRÓĆ. Bo niektórzy nie dorośli do demokracji i możliwości swobody wypowiedzi.