UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kazdy kto jeździ samochodem wie ze to ułamki sekundy by cos poszło nie tak. .najławtwiej kogos podsumowac ale kazdy z was czy jako pasazer czy tez jako kierowca moze doświadczyć takiej tragedii. .pokój jego duszy a dla rodziny najszczersze kondolencje. .