UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiadomo jak jest po dwa pasy w jedną i drugą stronę do Gdańska uratowały by wiele istnień, nie było tyle tragedii!Każdy z nas jedzie szybciej jak jest tylko trochę miejsca wlec się za TIRem lub autobusem żadna przyjemność z ograniczona widocznością bezcenne dla laików!Dla mnie to ważne praca w Gdańsku jest 45min tam i z powrotem bezcenne i dla wielu z was też będzie tam są wyższe stawki odgórnie niż w warmińsko-mazurskim bo tam jest Polska A, a my w Polsce B jesteśmy, a ceny w super marketach takie same!Nie wiem, ale blokada siódemki powinna się odbyć, dla władzy tylko protesty wzbudzają zainteresownie życie ludzkie bezcenne serdeczne kondolencje dla rodziny.

ja idol dla prezydenta