UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zrobia autostradę jak nam zrobią paliwo po 15zeta to złodziejski kraj musimy zapracowac na autostradę i tysiąć darmozjadów
zrobia autostradę jak nam zrobią paliwo po 15zeta to złodziejski kraj musimy zapracowac na autostradę i tysiąć darmozjadów