UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wymiotować się chcę czytając te pierdoły. społeczniaki -najmądrzejsi zasiadają przed monitory w zaciszu swojego kwadratu i nie zważając na ogromne nieszczęście rodziny, która w ułamku sekundy straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu- oceniają człowieka. Zostawcie wyjaśnianie sprawy organom do tego powołanym i miejcie trochę pokory. Nie wy jesteście od oceniania. Postawcie się w sytuacji rodziny, która może przeczytać te komentarze. Miło by Wam było? Pomyślcie trochę, to naprawdę nie boli. Najszczersze wyrazy współczucia dla najbliższych. ..
em.