A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co się wypowiadasz na forum ? żeby podsycać jakieś chore niesnaski żerując na nieszczęściu innych ? Jak ci nie pasuje NE to omijaj to miasto z daleka i nich twoja niga wiecej tu nie postanie.
Do anty NE, jesteś chory i się lecz.
Najbardziej dotkliwe są kary finansowe, za jazdę po pijaku z torbami puszczac i bez litości.
kierowcy forda powinni zabrac na zawsze prawo jazdy oraz zamknac go w pudle przeciez mogl zabic czlowieka. ci co jezdza autami po pijaku to nie maja nic rozumu w glowie oraz sa nie powazni. takim pijanym kierowaca poiwninni zabrac na zawsze prawo jazdy. tylko szkoda mi jest tego drugiego kierwocy po musial napotkac na pijanego kierowce ktory sobie udowodnila wlasna glupote.
a ja uważam że teraz pan z forda powinien odkupić tej pani samochód!!i to w cenie zbliżonej (albo troche wyższej) samochodowi, który miała!dopiero by mu sie odechcialo wódki na jakis czas! ludzie pić można ale z głową!!!
Poszkodowanej życzę powrotu do zdrowia i oczywiście dużego odszkodowania za zniszczone auto a także odszkodowania za obrażenia i pobyt w szpitalu ale tu także bezpośrednio od sprawcy wypadku Proszę o tym pamiętać.
I tak chyba sprawca będzie musiał pokryc wszystkie szkody bo przecież jak się jedzie po pijaku to OC nie działa ale ile będzie ciągania po sądach, wspułczuję, powinni go raz dwa, do sądu i komornika a jak nie masz kasy to zlicytowac i w skarpetkach puscic, mógł myślec przed jazdą.
Za spowodowanie wypadku po pijaku i ucieczkę z miejsca zdarzenia sąd może zakazać palantowi dożywotnio prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nareszcie prawo zostało zmienione. I oby taki wyrok dostał. Kobiecie życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
porada dla pani poszkodowanej by nie dochodziła swoich praw w sądzie rejonowym w elblagu bo nie doczeka sie pieniędzy szybko z tej istytucji tam pieniądze musza odleże spore procenty dla sadu wiec trwa to latami a oni mydlą oczy głupawymi pisemkami byle odwlec wypłate pieniędzy
o! to będzie bardzo droga flaszka dla tego wikrowskiego buraka.