UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

porada dla pani poszkodowanej by nie dochodziła swoich praw w sądzie rejonowym w elblagu bo nie doczeka sie pieniędzy szybko z tej istytucji tam pieniądze musza odleże spore procenty dla sadu wiec trwa to latami a oni mydlą oczy głupawymi pisemkami byle odwlec wypłate pieniędzy

życzliwy

Anuluj