UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co się wypowiadasz na forum ? żeby podsycać jakieś chore niesnaski żerując na nieszczęściu innych ? Jak ci nie pasuje NE to omijaj to miasto z daleka i nich twoja niga wiecej tu nie postanie.
do ANty NE
Po co się wypowiadasz na forum ? żeby podsycać jakieś chore niesnaski żerując na nieszczęściu innych ? Jak ci nie pasuje NE to omijaj to miasto z daleka i nich twoja niga wiecej tu nie postanie.
do ANty NE