UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co się wypowiadasz na forum ? żeby podsycać jakieś chore niesnaski żerując na nieszczęściu innych ? Jak ci nie pasuje NE to omijaj to miasto z daleka i nich twoja niga wiecej tu nie postanie.

do ANty NE

Anuluj