UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poszkodowanej życzę powrotu do zdrowia i oczywiście dużego odszkodowania za zniszczone auto a także odszkodowania za obrażenia i pobyt w szpitalu ale tu także bezpośrednio od sprawcy wypadku Proszę o tym pamiętać.