UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poszkodowanej życzę powrotu do zdrowia i oczywiście dużego odszkodowania za zniszczone auto a także odszkodowania za obrażenia i pobyt w szpitalu ale tu także bezpośrednio od sprawcy wypadku Proszę o tym pamiętać.


Anuluj