UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
porada dla pani poszkodowanej by nie dochodziła swoich praw w sądzie rejonowym w elblagu bo nie doczeka sie pieniędzy szybko z tej istytucji tam pieniądze musza odleże spore procenty dla sadu wiec trwa to latami a oni mydlą oczy głupawymi pisemkami byle odwlec wypłate pieniędzy
życzliwy