UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poszkodowanej życzę powrotu do zdrowia i oczywiście dużego odszkodowania za zniszczone auto a także odszkodowania za obrażenia i pobyt w szpitalu ale tu także bezpośrednio od sprawcy wypadku Proszę o tym pamiętać.