UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak chyba sprawca będzie musiał pokryc wszystkie szkody bo przecież jak się jedzie po pijaku to OC nie działa ale ile będzie ciągania po sądach, wspułczuję, powinni go raz dwa, do sądu i komornika a jak nie masz kasy to zlicytowac i w skarpetkach puscic, mógł myślec przed jazdą.