UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja uważam że teraz pan z forda powinien odkupić tej pani samochód!!i to w cenie zbliżonej (albo troche wyższej) samochodowi, który miała!dopiero by mu sie odechcialo wódki na jakis czas! ludzie pić można ale z głową!!!

dnigga

Anuluj