Czołowe zderzenie dwóch aut - sprawca zbiegł

23
23.10.2011
Czołowe zderzenie dwóch aut - sprawca zbiegł
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (23 października) około godziny 13.35 na drodze krajowej nr 22, niedaleko miejscowości Szopy, doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala. Sprawca wypadku próbował uciec z miejsca zdarzenia. Do czasu zakończenia czynności policyjnych ruch w tym rejonie będzie odbywać się wahadłowo. Zobacz więcej zdjęć.
Do wypadku doszło na 382 kilometrze drogi krajowej nr 22, tuż za miejscowością Szopy, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Wikrowa.  Jak nam powiedział pracujący na miejscu zdarzenia st. sierż. Maciej Krztoń z elbląskiej "drogówki", kierujący pojazdem ford mondeo jadąc od strony Wikrowa skręcał w prawo w kierunku Jegłownika. W trakcie wykonywania tego manewru zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadącą w kierunku Elbląga kierującą hyundaiem accentem. Doszło do zderzenia czołowego. Sprawca wypadku - kierujący fordem - prawdopodobnie był nietrzeźwy i zbiegł z miejsca wypadku. Po kilkudziesięciu minutach został ujęty przez policjantów.
   - Mimo zeznań świadka nie przyznaje się do prowadzenia mondeo - mówi st. sierż. Maciej Krztoń i dodaje: - Odmówił badania alkotestem więc został przewieziony do szpitala na badanie krwi.
   Ze zmiażdżonego hyundaia strażacy wydostali przy pomocy specjalistycznego sprzętu ranną 46-letnią kobietę. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała ją w stanie ciężkim do szpitala.
   [fotoc]
   W rejonie wypadku ruch był całkowicie zablokowany. Wahadłowo został wznowiony przez policję około godz. 15.20, a po zakończeniu czynności będzie odbywać się normalnie.
   
   
,

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pewnie po flaszkę jechał bo za mało wypił szmaciarz jeden
(2011.10.23)

info

0  
  0
Technicy kryminalni zdejmą ślady z Forda i wszystko będzie jasne. Czarno widzę kierowce forda.
Pomroczność jasna (2011.10.23)

info

0  
  0
ZEROOO litosci dla takiego!!!!
(2011.10.23)

info

0  
  0
Każdy może popełnić błąd i wjechac na czołówkę, nic takiego się nie stało, kilka razy się stuknie i będzie jako bezwypadkowy
papirus (2011.10.23)

info

0  
  0
co z kobieta
(2011.10.23)

info

0  
  0
zycze szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanej kobiecie za to zbiegowi z miejsca wypadku szybkiego trafienia za kratki
ANNNNNNN (2011.10.23)

info

0  
  0
raz po wóde żona zawiozła, drugi raz sam jechał i się udało a za trzecim troche nie poszło!!! i pomyśleć że to były pan sołtys.
www.astra-g.pl (2011.10.23)

info

0  
  0
od bohater i zostanie mu to do końca życia tylko dlaczego tacy; bohaterowie :krzywdzą innych zdrowia życze pani kierowcy
(2011.10.23)

info

0  
  0
Nadal nie ma odpowiednich kar za takie przestepstwa w Polsce, pozostaja tylko apele, a one nie trafiaja jak widać do kierowców. Jak dlugo jeszcze bedziemy przodowac w ilości poszkodowanych w wypadkach w Europie rząd tego problemu nie zauważa.
(2011.10.23)

info

0  
  0
To Była NE (nędza elbląska)
ANty NE (2011.10.23)

info

0  
  0