UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kierowcy forda powinni zabrac na zawsze prawo jazdy oraz zamknac go w pudle przeciez mogl zabic czlowieka. ci co jezdza autami po pijaku to nie maja nic rozumu w glowie oraz sa nie powazni. takim pijanym kierowaca poiwninni zabrac na zawsze prawo jazdy. tylko szkoda mi jest tego drugiego kierwocy po musial napotkac na pijanego kierowce ktory sobie udowodnila wlasna glupote.