UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kierowcy forda powinni zabrac na zawsze prawo jazdy oraz zamknac go w pudle przeciez mogl zabic czlowieka. ci co jezdza autami po pijaku to nie maja nic rozumu w glowie oraz sa nie powazni. takim pijanym kierowaca poiwninni zabrac na zawsze prawo jazdy. tylko szkoda mi jest tego drugiego kierwocy po musial napotkac na pijanego kierowce ktory sobie udowodnila wlasna glupote.