23
23.10.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
powinni opublikować mordę i dane fagasa i niech się martwi!!!
(2011.10.24)

info

0  
  0
do ANTY NE. gdyby nie to miasto to byś w brudnych gaciach chodził bo niemiałbyś gdzie proszku kupić!!!!
ja 6 (2011.10.24)

info

0  
  0
to juz nie ma ludzi z jajami, że wiedzą kto to, lecz boją się nazywać mordercę po imieniu?
Juras. (2011.10.25)

info

0  
  0