A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
powinni opublikować mordę i dane fagasa i niech się martwi!!!
do ANTY NE.
gdyby nie to miasto to byś w brudnych gaciach chodził bo niemiałbyś gdzie proszku kupić!!!!
to juz nie ma ludzi z jajami, że wiedzą kto to, lecz boją się nazywać mordercę po imieniu?