A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak sie spieszyła, ciekawe dokad?, jej pasażer juz nie dojedzie. Czasami nie warto wyprzedzać, tym bardziej na takich drogach. .. nie szkoda mi tej kobiety, może bedzie miała wyrzuty, że zabiła człowieka. Poco te głupie komentarze (że kałuże, że droga zła, że cos tam, szukanie tłumaczenia-bez sensu) najczesciej wypadki powodowane sa przez prędkosc i wg mnie to jest tego przykładem!!!
tak jest jak niedouczone baby siadaja za kierownice
1.Komentowanie takich artykułów powinno być zablokowane.
2.Jeśli naprawdę nie macie nic mądrego do napisania, to lepiej zamilknijcie, bo możecie kogoś skrzywdzić swą wypowiedzią.
3.Miejsce w którym doszło do wypadku jest bardzo niebezpieczne. Dwa wzniesienia między Pogrodziem a Krzyżewem to miejsca, w których niestety niejeden wypadek miał już miejsce. Między innymi ze względu na niskie pobocze (nawet 15 cm poniżej jezdni).
4.Jezdnia na trasie Elbląg - Frombork nie jest za wąska. Wąska jest wyobraźnia niektórych kierujących.
5.Drzewa nie zabijają ludzi i nie stanowią żadnego zagrożenia. Zagrożeniem jest nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków panujących na drodze, a także brawura, brak wyobraźni i bardzo kiepski system szkolenia kierowców w naszym kraju.
6.Zwolnij, szkoda życia! Drogi to nie tory wyścigowe. Włącz myślenie. Uważaj na to co robisz i zwracaj uwagę na innych, w tym na rowerzystów, są oni pełnoprawnymi użytkownikami dróg publicznych. Zachowujcie bezpieczną odległość gdy mijacie pieszych i rowerzystów. Jeśli jedzie coś z naprzeciwka lepiej zwolnić o poczekać, niż śmignąć tuż obok prawie wadząc człowieka lusterkiem.
7.Myślenie nie boli i oszczędza wielu tragedii oraz problemów.
8.Szerokiej i spokojnej drogi.
Tak, przyznam rację ! Portel nie powinien pozwolić na komentowanie takich wiadomości, to zbyt przykra sprawa żeby tu postronne osoby pisały swoje mądrości i wzajemnie skakały sobie do oczu, zgnął człowiek " ciszej nad tą trumną "
gdyby na kursie, pokazali co sie dzieje z autem po zlapaniu pobocza albo wpadnieciuu w poslizg moze wypadkow byloby mniej.
szkoda faceta. .. niech sobie spoczywa w spokoju.
moze ktos z tej tragedii wyciagnie jakas nauczke.
szybka jazda pozwoli dojechać minutę wcześniej, albo nigdy. .. ..
widziałam ten wypadek, to jest prosta droga, chyba za szybka jazda była przyczyną tej tragedi, śledztwo wykaże.
zakaz komentowania takich artukułów!!jestem za!!! a poza tym po co to komentować skoro sie nie widziało????słowa typu "pewnie ona. .. ", "co ona chciała. ."itp są bez sensu! domyślać to sie można numerow totlotka!!!!a jesli jest wypadek to nie zawsze musi byc spowodowany predkoscią!!!!! zreszta skoro tak wszyscy gadacie ze za szybko (100km/h!!!) to jestem ciekawa ile wy jezdzicie. .. .ale to juz taka refleksja. .a do tego powiem wam ze tez jechalam ta droga zimą, ale na odcinku Huta-Pogrodzie predkością 40-50 km/h bo bylo niesamowicie ślisko! mnostwo aut wyprzedzalo mnie bo przeciez jechalam za wolno! ale gdy wpadlam w poslizg i rowniez malo nie wyladowalam na drzewie to wszyscy wy tu zgromadzeni gadalibyscie o predkosci, braku doswiadczenia oraz niedostosowaniu sie do warunkow. .. .. powiem wam ze tylko na tyle was stać!!! krytykować i nic innego! może zawód trzeba zmienić?????
masz rację oddaj prawo jazdy bo jak przy prędkości 40 km/h wpadasz w poślizg na trasie na której tysiące kierowców nawet o tym nie pomyślało trzeba zrezygnować z jazdy jesteś niebezpiecznym kierującym i stwarzasz zagrożenie na drodze
Droga w tym miejscu (między Krzyżewem a Narusą) wymaga remontu łącznie z uzupełnieniem wypłukanego przez ulewy pobocza. Co do drzew przy tej drodze, są miejsca gdzie np w lesie wg mnie są być zbędne, te które są niemal wrośnięte w drogę. Tak samo kiedy po drugiej stronie rowu rosną też drzewa, to powinno się wyciąć te bezpośrednio przy jezdni. Niektóre odcinki objęto wycinką krzaków przy drodze, co poprawia zdecydowanie widoczność, bo z lasu często przebiegają zwierzęta, ale z tego co widzę robi się to nie na całej długości. Poza tym bardzo niebezpieczne są wiszące nad jezdnią suche, czasem ogromne konary drzew, a dotyczy to niemal wszystkich dróg w naszym regionie.