UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zakaz komentowania takich artukułów!!jestem za!!! a poza tym po co to komentować skoro sie nie widziało????słowa typu "pewnie ona. .. ", "co ona chciała. ."itp są bez sensu! domyślać to sie można numerow totlotka!!!!a jesli jest wypadek to nie zawsze musi byc spowodowany predkoscią!!!!! zreszta skoro tak wszyscy gadacie ze za szybko (100km/h!!!) to jestem ciekawa ile wy jezdzicie. .. .ale to juz taka refleksja. .a do tego powiem wam ze tez jechalam ta droga zimą, ale na odcinku Huta-Pogrodzie predkością 40-50 km/h bo bylo niesamowicie ślisko! mnostwo aut wyprzedzalo mnie bo przeciez jechalam za wolno! ale gdy wpadlam w poslizg i rowniez malo nie wyladowalam na drzewie to wszyscy wy tu zgromadzeni gadalibyscie o predkosci, braku doswiadczenia oraz niedostosowaniu sie do warunkow. .. .. powiem wam ze tylko na tyle was stać!!! krytykować i nic innego! może zawód trzeba zmienić?????

dnigga