UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

gdyby na kursie, pokazali co sie dzieje z autem po zlapaniu pobocza albo wpadnieciuu w poslizg moze wypadkow byloby mniej. szkoda faceta. .. niech sobie spoczywa w spokoju. moze ktos z tej tragedii wyciagnie jakas nauczke.

BYŁY KUBICA