UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Droga w tym miejscu (między Krzyżewem a Narusą) wymaga remontu łącznie z uzupełnieniem wypłukanego przez ulewy pobocza. Co do drzew przy tej drodze, są miejsca gdzie np w lesie wg mnie są być zbędne, te które są niemal wrośnięte w drogę. Tak samo kiedy po drugiej stronie rowu rosną też drzewa, to powinno się wyciąć te bezpośrednio przy jezdni. Niektóre odcinki objęto wycinką krzaków przy drodze, co poprawia zdecydowanie widoczność, bo z lasu często przebiegają zwierzęta, ale z tego co widzę robi się to nie na całej długości. Poza tym bardzo niebezpieczne są wiszące nad jezdnią suche, czasem ogromne konary drzew, a dotyczy to niemal wszystkich dróg w naszym regionie.

slawek432