A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na spotkanie ze śmiercią się jej spieszyło ???
"złapała lewego pobocza" kto to pisze? Czy już nikt nie kontroluje tego portalu, że taki analfabetyzm się trafia. Zgroza.
A dlaczego nikt nie powiecział, że przed autobusem jechał żółty VW t4 na rosyjskich numerach i rozpylał azot.
Potem jeszcze ktoś słyszał strzały, nie wiem czy jest filmik.
[*]
Szczere kondolencje. Spowodować śmierć ukochanego, tragedia. Oby jak najszybciej powróciła do zdrowia. Niestety może ją czekać sprawa sądowa.
Ludzie ale Wy jestescie wszyscy pusci, wstyd mi sie przyznac do tego ze jestem Polka i zyje w takim glupim narodzie. Dlaczego sie wypowiadacie skoro zadnego ancymona z Was nie bylo w miejscu wypadku, nikt z Was nic nie widzial a mimo to do komentowania jestescie pierwsi. Zal mi was i waszego toku rozumowania. Z mojej strony zycze dziewczynie szybkiego powotu do zdrowia !Na h*** sa sadzone drzewaprzy jezdni no na h**sie pytam???!!!Po to aby gineli ludzie??? Na miejscu rodziny pospisywalabym wasze komentarze i jeszcze odszkodowania bym wziela za wasze komenty bezmozgi!! Byscie nauczyli sie krytykowac. Wszystkim komentujacym zycze abyscie zgineli smiercia tragiczna!!! Szkoda ze mlodzi ludzie gina. .. ale widocznie swieczka musiala dzis zgasnac. .. .{*} Spoczywaj w pokoju KICIA
KICIA większość drzew rośnie przy tych drogach dłużej niż spora część kierowców ma lat. I to zawsze drzewa są winne a nie nierozważność ludzka.
Nigdy stan techniczny drogi nie jest przyczyną wypadku bo po najbardziej dziurawej jezdni można bezpiecznie przejechać. Sam jeżdżę zawodowo 30 lat i z własnego doświadczenia wiem, że to najczęściej nadmierna prędkość i olewanie podstawowych zasad ruch drogowego są główną przyczyną wypadków. Brawura, brak wyobrazni i alkohol to pozostałe czynniki. Niewłaściwy poziom nauki jazdy też się do powstawania wypadków przyczynia. Szkoda niewinnego człowieka. Nikt mu życia nie przywróci. Po co ten pośpiech?
Kicia. Jesteś niezwykle ograniczona. Brzydki wyraz piszemy przez CH. A pospiech jest wskazany przy łapaniu pcheł a nie za kierownicą.
jestem ciekaw dlaczego widać tablice że to NEB zaraz będom głupie docinki