UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

masz rację oddaj prawo jazdy bo jak przy prędkości 40 km/h wpadasz w poślizg na trasie na której tysiące kierowców nawet o tym nie pomyślało trzeba zrezygnować z jazdy jesteś niebezpiecznym kierującym i stwarzasz zagrożenie na drodze


Anuluj